Minelab Gpx 4000

Minelab Gpx 4000

سیستم کنترلی جدید و پیشرفته دیجیتال که برای کنترل و عملکرد بالای اپراتور ارایه شده و می توان با استفاده از آن دستگاه GPX-4000 را برای کاوشهای مختلف بخوبی تنظیم کرد. حالتهای از پیش تنظیم شده همراه با حرکت سریع کلید در شرایط مختلفی همچون کاوش کل زمین، کاوش بخش بخش زمین یا Chaining یک منطقه موجب شده است تا دستگاه به صورت بهینه درآید.

فلزیاب مینلب

پیش از این کمپانی مین لب چنین طلایاب متحرک با کاربری آسان و با قدرت و عمکردی بهتر از همیشه را ارایه نکرده بود.
سیستم کنترلی جدید و پیشرفته دیجیتال که برای کنترل و عملکرد بالای اپراتور ارایه شده و می توان با استفاده از آن دستگاه GPX-4000 را برای کاوشهای مختلف بخوبی تنظیم کرد. حالتهای از پیش تنظیم شده همراه با حرکت سریع کلید در شرایط مختلفی همچون کاوش کل زمین، کاوش بخش بخش زمین یا Chaining یک منطقه موجب شده است تا دستگاه به صورت بهینه درآید.

فلزیاب مینلب minelabGPX-4000 دارای صفحه نمایش می باشد.

با دسترسی به عملکردهای جدید دستگاه، اپراتور می تواند مجموعه تنظیمات آنها را انتخاب کرده و بهترین عملکرد ممکن را ارایه دهد. تنها تکنولوژی ثبت شده ولتاژ دوگانه (Dual Voltage) و سیستم گیرنده چندزمانه مین لب برای حفر یک گودال عمیق و کاوش طلا در زمینهای دارای مواد معدنی طراحی شده است.
ویژگیهای جدید:
عملکرد صفحه نمایش LCD: مشهودترین تغییر ایجاد شده در دستگاه GPX-4000 صفحه نمایش جدید LCD درپشت جعبه کنترل است. لطفاً طرز کار مختلف دستگاه را ثبت کرده و سطح مورد لزوم را انتخاب کنید. برای صحت و دقت بیشتر کاوش می توان از سطوح کنترل مختلف استفاده کرده و تنظیمات دقیق رقمی را بکار برد. اکنون تمامی تغییرات مربوط به تنظیمات دستگاه به طور اتوماتیک روی Shut Down ذخیره شده یا هنگامیکه که کاوشگر را مجدداً روشن کردید روی آن درج شده است.
صفحه آرایی پیشرفته کنترل پنل: با استفاده از آن می توان کاوشهای عادی و معمول را انجام داد و برای تنظیم سریع و آسان دستگاه، کاوش روی کنترل پنل جلویی انجام می شود.
شیوه‌‌های از پیش تنظیم شده کاوش – کاوش کلی، قطعه قطعه یا عمقی زمین: شیوه‌های مختلف کاوش مستلزم انجام تنظیمات گوناگونی بر روی دستگاه فلزیاب است تا عملکرد دستگاه و نتیجه کار به بهترین سطح ممکن برسد. برای کاوش تکه‌ای زمین‌های بکر، اولویت شما جستجوی بیشتر با سرعت بالاتر خواهد بود و برای این منظور، به فلزیابی نیاز دارید که سرعت هدف‌یابی، ارسال سیگنال و احتمالاً ردیابی بالاتری داشته باشد. برعکس، در صورتی که کاوش chaining را بر روی زمینی که حاوی قطعات فلزی می‌باشد انجام می‌دهید، به ابزار کاملاً متفاوتی نیاز دارید. دستگاه فلزیاب GPX-400 برای برای سه تکنیک متداول کاوش، سه حالت از پیش برنامه‌ریزی شده را ارایه می‌دهد که عبارتند از: کاوش زمین به صورت قطعه‌ای، کاوش کلی، و کاوش آرام، دقیق و عمیق. هرچه با عملکردهای جدید این دستگاه بیشتر آشنا شوید، می‌توانید برای هر یک از شیوه‌ها یا حالت‌های کاوش تنظیمات دلخواهد خود را انجام دهید.
ویژگی‌ها و پیشرفت‌های جدید، امکان کنترل شما بر عملکرد دستگاه فلزیاب را بیش از پیش بالا برده است….
Gain: Gain حساسیت کلی دستگاه فلزیاب را تنظیم می‌کند. در زمین‌های نرم می‌توان میزان Gain را افزایش داده و در زمین‌های سخت کاهش داد. خواهید دید که استفاده از کنترل‌کننده Gain به همراه سایر تنظیمات کنترلی از قبیل زمان‌سنج، گیرنده صوتی و تراز زمین، عملکرد دستگاه را به حداکثر خواهند رساند.
Sensitive/Smooth Timing: در حال حاضر، دستگاه فلزیاب GPX-4000 دارای دو آپشن حساسیت است. آپشن کاملاً جدید Smooth سیگنال‌های دریافتی از تخته سنگ‌های گرم و صدای اشیای اشتباه را به نحو قابل ملاحظه‌ای کاهش می‌دهد، اما نسبت به اهداف کوچک به سرعت واکنش نشان می‌دهد. در اهداف بزرگ‌تر، عمق زمین تقریباً فراموش می‌شود، بنابراین در زمین‌های نرم زمان‌سنج Sensitive که در کاوشگرهای قبلی GP مشاهده می‌شد و در حال حاضر Extra نامیده می‌شود، گزینه بهتری محسوب می‌شود، زیرا عملکرد آن در عمق بیشتر نیز خوب است.
Ground Balance Type: در حال حاضر، دستگاه فلزیاب GPX-400 علاوه بر تراز معمولی دارای یک تراز ویژه است که به خصوص برای استفاده در زمین‌های بسیار “گرم” طراحی شده و با لوپ‌های Mono سازگاری دارد.
واکنش: سیگنالهای استاندارد هدف متمایزی که از اشیاء فلزی می‌گیریم، تن صدای افزایشی دارند و سپس کاهش می‌یابند. چون ما معمولاً اشیاء ریز بیشتری نسبت به اشیاء بزرگتر پیدا می‌کنیم، سیگنالهای هدف آشناترند. قابلیت جدید واکنش، به شما این امکان را می‌دهد که واکنش هدفهای معمولی را برعکس کنیم، به صورتی که هنگام کاوش زمینهای عمیق برای اشیاء بزرگ، واکنش هدفهای بزرگ نیز راحت‌تر شنیده و تشخیص داده شود.
محدوده صدا: بهبودهای صورت گرفته این امکان را فراهم می‌کند که سیگنالهای پر صدا را بدون آنکه به قدرت سیگنالهای کوچک صدمه وارد شود، تغییر دهیم.
باطری جدید لیتیم-یون: باطری جدید لیتیم-یون جدید MInelab که تنها 75 گرم وزن دارد، شارژ باطری را تا ساعتها بیشتر از باطریهای معمولی در حد کامل حفظ می‌کند. با این باطری دستگاه GPX-4000 می‌تواند تا 12 ساعت کار می‌کند. سیستم شارژ هوشمند آن که در خود باطری و داخل یک محفظه آلومنیومی سبک و مستحکم تعبیه شده است، می‌تواند بین 3 تا 4 ساعت باتری را توسط برق شبکه یا برق 12 ولت ماشین شارژ کند. علاوه بر آن مقدار شارژ باقی مانده باتری در هر لحظه می‌تواند روی LCD نمایش داده شود.
کمر بند بالشتکی راحت: یک کمربند جدید بالشتکی همراه با GPX-4000 وجود دارد که کنترل دستگاه و باطری آنرا هنگام حمل بسیار راحت می‌کند. این کمربند جدید بسیار راحت و به صورت بادی است، کاملاً قابل تنظیم است و یک وسیله دلخواه برای مشتریان خواهد بود که تا به حال از کوله پشتی استفاده کرده‌اند و به دنبال وسیله راحتتری هستند.
توجه: باطری لیتیم- یون و کابل برق مختص به این دستگاه هستند و با مدلهای قبلی کار نمی‌کنند. در صورتی که با مدلهای قبلی استفاده شوند ممکن است ولتاژ بالای آنها صدمات جبران ناپذیری به سیستم و مدارهای آنها وارد کند.
هیجان کاوش را تجربه کنید!
برای کاوش در اعماق زمین، دستگاههای طلایاب طوری طراحی شده اند تا سیگنالهای دریافتی از زمینهای دارای مواد معدنی را حذف کنند و بدین ترتیب سیگنالهای ضعیفی که از هدفهای طلا در اعماق زمین به گوش می رسد را قوی تر می نماید.
تکنولوژی ولتاژ دوگانه و گیرنده چندزمانه تنها برای حفر گودالی عمیق و کاوش طلا در زمینهای دارای مواد معدنی طراحی شده است.
مین لب بهترین طلایاب جهان را ارایه می دهد
GPX-4000 مین لب نسل آینده فلزیابهای MPS/DVT می باشد. سیستم کنترلی دیجیتال داخلی جدید و پیشرفته با داشتن function های مختلف عملکردی استثنایی دارد.اغلب موارد در هیچ فلزیاب دیگری نمی توانید به هنگام کاوش کنترل بیشتری روی دستگاه داشته باشید.
عمکلرد صفحه نمایش جدید LCD
– صفحه نمایش جدید LCD به شما امکان انتخاب تنظیمات مختلف را ارایه می دهد
– تنظیمات دستگاه را به طور دقیق برای کاربری در آینده به خاطر بسپارید.
– هیچگونه تغییر غیر عمدی در تنظیمات اصلی دستگاه ایجاد نمی شود.
– تنظیمات شخصی به طور اتوماتیک در Shut Down ذخیره می شود.
– تنظیمات از پیش تنظیم شده در کارخانه را در زمان ممکن تثبیت کنید.
صفحه آرایی پیشرفته کنترل پنل: با استفاده از آن می توان کاوشهای عادی و معمول را انجام داد و برای تنظیم سریع و آسان دستگاه، کاوش روی کنترل پنل جلویی انجام می شود.
شیوه های کاوش از ییش تنظیم شده جدید
کاوشگران مجرب بخوبی می دانند که شیوه های مختلف کاوش همچون کاوش قطعه ای یا Chaining مستلزم تنظیمات روی دستگاه می باشد. برای نیل به نتایج بهتر و عملکرد عالی می توان کارایی دستگاه GPX-4000 را جهت تنظیمات مورد دلخواه و در هر یک از حالتهای مختلف کاوش ترفیع داد. در دستگاه GPX-4000 سه حالت کاوش از پیش برنامه ریزی شده برای 3 تکنیک معمول کاوش ارایه داده شده است.
1- کاوش کلی زمین
2- کاوش قطعه ای
3- کاوش chaining
عملکردهای جدید
Gain: در حال حاضر، Gain یک تابع عددی است که حساسیت کلی دستگاه فلزیاب را به دقت تنظیم می‌کند. در مناطقی که دارای خاک نرم هستند، می‌توان درجه Gain را افزایش داده و برعکس در مناطق حاوی مواد معدنی درجه آن را کاهش داد. کنترل‌کننده پیچیده Gain در کنار سایر تنظیمات، از قبیل زمان‌سنج، گیرنده صوتی و تراز زمین عملکرد دستگاه فلزیاب را افزایش می‌دهند.
Sensitive Timings : فلزیاب GPX-4000 با برخورداری از دو حسگر جدید سیگنال‌ها و صداهای دریافتی از “تخته سنگ‌های گرم” و اشیای غیر دلخواه را کاهش می‌دهد (زمان‌سنج Smooth) و در اهداف بزرگ‌تر واقع در زمین‌های “نرم” عمق بیشتری را تشخیص می‌دهد (زمان‌سنج Extra).
Ground Balance type: این تراز جدید فلزیاب GPX-4000 شرایط کاوش در زمین‌های “بسیار گرم” را ساده‌تر کرده است (به ویژه زمانی که با لوپ Mono مورد استفاده قرار می‌گیرد).
Response: واکنش به هدف جدید فلزاب GPX-4000، صدای سیگنال‌های دریافتی از اهداف فلزی بزرگ واقع در عمق زمین را افزایش می‌دهد. در این شیوه با معکوس کردن واکنش اهداف عادی، اهداف فلزی که در عمق قرار دارند سیگنال‌هایی شبیه به اهداف فلزی کوچک‌تر تولید می‌کنند و شما را قادر به تشخیص نوع واکنش می‌کنند.
Motion: GPX-4000 بر اساس تنظیم سرعت جستجوی دستگاه کاوشگر، به طور خودکار عملکرد دستگاه را بهبود می‌بخشد.
Volume Limit: بدون تغییر در شدت سیگنال‌های صوتی، می‌توان بلندی صدا را کاهش داد.
باتری جدید لیتیوم- یون
باتری سبک و جدید لیتیوم- یون شرکت Minelab از آخرین فناوری‌ها در زمینه تولید باتری بهره گرفته است:
• افزایش توان در تمام زمان استفاده نسبت به باتری‌های قدیمی (بیش از 12 ساعت کارکرد)
• بدنه محکم و وزن کم
• مجهز به سیستم شارژ هوشمند
• قابلیت شارژ در مدت زمان 3 الی 4 ساعت با اتصال به برق 12 ولت یا آداپتور AC
• صفحه نمایش LCD برای کنترل توان باتری.
محصول جدید
GPX-4000 کمری حمل جعبه باتری را بسیار راحت کرده است.

طلایاب, فلزیاب
Call Now Button09124555154