Minelab Gp 3500

Minelab Gp 3500

فلزیاب مینلب

قدرت و انطباق پذیری بیشتر این دستگاه با بکارگیری مشخصه های جدید و عملکرد عالی این دستگاه
• جدید تراز زمین بوسیله کنترل از راه دور با قرار دادن دستگاه در حالت “tracking” و “fixed” .
• جدید تنظیم فرکانس به صورت دستی
• جدید 3 ردیابی سریع، متوسط و آرام jp3500 فلزیاب
• جدید وزن کمتر، عملکرد بهتر، لوپ جستجوگر 11 “DD
• جدید تنظیمات از پیش تعیین شده در هر یک ازسرعتهای ردیابی
• جدید نوار دستی قابل تنظیم با دسته قابل تنظیم با عملکرد سریع

واکنش و حساسیت دستگاه به میزان حداکثر: از سرعت ردیابی استفاده کنید که با شرایط زمینی که در حال کاوش هستید تطابق داشته باشد. سرعتهای ردیابی آرام، متوسط و سریع به شما امکان می دهد تا دستگاه جی پی 3000 خود را برای عملکرد بهتر در هر زمان ترفیع دهید .
عمق بیشتر: به هنگام کاوش زمان بیشتری صرف کرده و با قرار دادن دستگاه در حالت “fixed” می توانید تاعمق بیشتری کاوش کنید- با دسترسی فوری به بالانس زمین می توانید تا عمق بیشتری کاوش کنید .

سیگنالهای هدف، بیشتر از همیشه: کلید دستگاه را از حالت “Track” به حالت “Fixed” تغییر دهید تا سیگنالهای دقیق تری از هدف به گوش شما بخورد. بعلاوه شما دسترسی آسان و فوری به نقطه یابی خواهید داشت .

• DVT (تکنولوژی ولتاژ دوتایی) بی نظیر همراه با امتیاز انحصاری
• ترفیع یافته آستانه هموارتر و با ثبات بیشتر
• ترفیع یافته سومین نرم افزار بالانس زمین
• عملکرد ساده ولی متنوع تر

عمق، حساسیت و دقت بیشتر- تنها با فشار یک دکمه

* عملکرد متنوع و ردیابی سریع از راه دور: دکمه های فشاری به کاربر این امکان را می‌دهد که به راحتی و سادگی از وضعیت ثابت (Fixed mode) به حالت بالانس زمین و بالعکس تغییر وضعیت دهد تا بتواند موقعیت دقیق نقاط را در هنگام ردیابی مشخص کند. این به معنای راحتی و سهولت استفاده این دستگاه می‌باشد که امکان استفاده از وضعیت ثابت را که برای اعماق بیشتر به کار می‌رود، فراهم می‌کند.
* کنترل تنظیم دستی: تنظیم دستی دو کاربرد عمده دارد (1) یافتن پایدارترین و آرامترین نقطه بدون تداخل امواج- تنظیم دستی می‌تواند پس از تنظیم اتوماتیک استفاده شود. این کاربرد همچنین امکان ایجاد تغییرات کوچک هنگام حرکت را فراهم می‌کند. (2) در صورت استفاده از این دستگاه در یک مکان آرام، تنظیم دستی این امکان را فراهم می‌کند که باند فرکاتس مشخص را انتخاب کرد. گفته می‌شود که فرکانسهای پایین‌تر، جواب بهتری برای اعماق بیشتر می‌دهند. در حالی که فرکانسهای بالا می‌تواند حساسیت را برای اشیاء کوچک بهبود ببخشند.

* سرعت ردیابی: در زمینهای با نوع خاک متغیر، استفاده از وضعیت ثابت (Fixed mode) ممکن است غیر عملی به نظر برسد که در این وضعیت استفاده از وضعیت ردیابی پیوسته (Continuous Tracking mode) را ترجیح می‌دهیم. در این صورت کاربر می‌‌تواند از سه نوع وضعیت سرعت ردیابی استفاده کند: آهسته، متوسط و تند. این خصوصیت به شما امکان می‌دهد تا بر طبق تغییرات نوع زمین، نوع کویلی که استفاده می‌کنید و روش مورد استفاده برای ردیابی، سرعت مناسب را انتخاب کنید. سطح حساسیت ردیابی که قبلاً با شستی قابل تنظیم بود، در این مدل قابل برنامه‌ریزی بر اساس سرعت انتخاب شده می‌باشد. این امر بهترین کارایی را به ما می‌دهد.

* تغییر وضعیت کنترلها: در طراحی جدید، صفحه کنترل به صورتی است که به کاربر اجازه استفاده آسان و برقرار کردن منطقی دستگاه را می‌دهد .

• دسته با قابلیت تنظیم آسان : زمانی که اپراتور دستگاه فلزیاب مکان جستجو و لوپ دستگاه را تغییر می‌دهد، برای قرار دادن دسته در نقطه بالانس جدید لازم است موقعیت آن تغییر داده شود. این تنظیم جدید امکان تغییر وضعیت ساده دسته بدون نیاز به استفاده از ابزار اضافی در زمان لزوم را فراهم می‌آورد .

• تعبیه Smart Point پیشرفته در پورت تشخیصی : Smart Point به مهندسان شرکت Minelab امکان می‌دهد با انجام آزمایش، اقدام به بررسی عملکرد دستگاه GP3500 شما کرده و پیش ار خروج آن از کارخانه برای دستیابی به بالاتری کیفیت، دستگاه را بهینه‌سازی کنند .

• وزن کم و بهبود عملکرد لوپ 11 اینچی Double-D : لوپ 11 اینچی Double-D شرکت Minelab یکی از مطمئن‌ترین و انعطاف‌پذیرترین لوپ‌هایی است که تا کنون ساخته شده‌اند. این شرکت لوپ دستگاه را به نحوی تغییر داده است که سبک‌تر شود و با تغییر سیم‌پیچی داخلی آن به بهبود دریافت سیگنال‌ها در عمق بیشتر و افزایش حساسیت دستگاه کمک کرده است .

• نرم‌افزار پیشرفته تشخیص دهنده : نرم‌افزار تشخیص‌دهنده دستگاه GP3500 دقیق‌تر از نمونه‌های قبلی آن است و از قابلیت تشخیص سیگنال‌های اهداف کوچک‌تر برخوردار می‌باشد .

تکنولوژی : تکنولوژی انحصاری DVT)Dual Voltage MPS Technology)

Call Now Button09124555154