کاربرد دستگاه های فلزیاب بازرسی بدنی

دستگاه های فلزیاب بازرسی بدنی
دستگاه های فلزیاب بازرسی بدنی

کاربرد دستگاه های فلزیاب بسیار گسترده می باشد، یکی از این کاربردهای بسیار رایج استفاده از آن ها در فرودگاه ها، هتل ها، سالن های سینما، فروشگاه های بزرگ و غیره می باشد که در واقع می توان گفت کاربرد امنیتی دارند. با استفاده از این دستگاه های فلز یاب افراد، کیف و چمدان و بارها را چک می کنند که مبادا باری حاوی بمب، اسلحه باشد و یا فردی اشیای فلزی غیر مجاز را حمل کرده باشد.

بر خلاف تصور عموم که گمان می کنند نصب این ردیاب ها بسیار پیچیده می باشد، نصب آن ها خیلی سخت نبوده و براحتی صورت می گیرد.

شاید با خواندن ابتدای مطلب گمان کنید که ما قصد داریم در خصوص گیت های بازرسی برای شما صحبت کنیم، در حالی که منظور ما در این مطلب دستگاه های فلزیاب دستی مخصوص بازرسی بدنی می باشد، درست است که شرکت های تولید دستگاه فلزیاب قادرند گیت های بازرسی را نیز تولید نمایند، اما منظور ما دستگاه هایی است که کاربردی گسترده تر از گیت بازرسی داشته، قابل حمل بوده و در مکان هایی چون اسکله های مجهز به سیستم AIS، ایستگاه های راه آهن، گمرک، در مرزهای کشور، در وزرات اطلاعات و وزارت دفاع و امنیت ملی، در پزشکی، سیستم های بازرسی، کارخانجات تولید طلا و نقره، کارخانه های الکترونیک و برای بازرسی فلزات و جواهرات گرانبها به کار برده می شود.

مشخصات فنی دستگاه های فلزیاب دستی مخصوص بازرسی بدنی

عملکرد این نوع از دستگاه های فلزیاب به صورت دو گانه می باشد، بدین صورت که در هنگام نزدیک شدن به هدف به صورت نور، لرزش و صدا به بازرس آلارم می دهد. این نوع از دستگاه ها دارای سوئیچ اتوماتیک بوده و به راحتی قابل تنظیم می باشند.

دستگاه های فلزیاب پیشرفته قابلیت اتصال به وای فای را دارند. این دستگاه های پیشرفته مزیت های زیادی چون مجهز بودن به قطب نما و جی پی اس را نیز دارا می باشند.

وزن و ابعاد دستگاه، ولتاژ کار، زمان بازنشانی، فرکانس عملکرد، مدت زمان نگهداری شارژ باطری با توجه به مدل دستگاه می تواند متفاوت باشد.

دستگاه های فلز یاب به طوری طراحی و تولید شده اند که در کشورهای مختلف قابل استفاده باشند. جنس بدنه ی این دستگاه ها نیز با توجه به مدلی که دارند متفاوت بوده و اغلب از نوع پلیمرهای فشرده و مستحکم می باشند.

برخی از دستگاه های فلز یاب نیاز به تنظیم داشته ولی برخی از انواع پیشرفته دارای بالانس اتوماتیک بوده و تنظیمات آن به صورت خودکار صورت می گیرد.

دستگاه های فلز یاب بازرسی بدن قادر است تمامی فلزها اعم از آهنی، فولادی، نقره، پلاتین و طلا را تشخیص دهد.

حساسیت مدار دستگاه فلز یاب آن قدر بالا است که قادر است تمام ابزارهای فلزی کوچک را نیز شناسایی کند.

بدنه ی مقاوم در برابر رطوبت و آب، مقاومت فیزیکی و حرارتی بالا، قابل کاربرد در رنج های وسیع دمایی، سنسورهای دقیق و حساس از ویژگی های مطلوب این دستگاه ها می باشد. در هنگام خرید دستگاه های فلزیاب به گارانتی نامه دستگاه و اعتبار شرکت فروشنده توجه نمایید.

برای مشاوره و اطلاعات بیشتر با شرکت ایران فلزیاب تماس حاصل فرمایید.

09124555154

09124551985

دستگاه‌های فلزیاب

Call Now Button09124555154