کاربرد دستگاه فلزیاب صنعتی

دستگاه فلزیاب صنعتی از کاربردی ترین دستگاه های فلزیاب می باشد که بدون وجود آن ها مشکلات زیادی پدید می آید. انجام پروژه های گاز رسانی، عمرانی، لوله کشی و فاضلاب کشی همیشه بدون اشتباه نبوده و در اثر اشتباهات پیمان کاران ممکن است تاسیسات درون زمین دچار مشکل شود. باز شدن کابل های برق، نشت گاز، ترکیدن لوله های آب و فاضلاب از جمله این مشکلات می باشد، پیدا کردن محل نشت کار سختی بوده و در برخی مواقع برای پیدا کردن محل دقیق دچار مشکل می شویم. دستگاه فلزیاب صنعتی در این مواقع به کمک ما آمده و به راحتی با صرف کمترین وقت به پیدا کردن محل نشت و سریع تر شدن روند تعمیر کمک می کند.

کاربرد دستگاه فلزیاب صنعتی تنها به این امور محدود نشده و کاربردهای وسیع تر در حوزه های مختلف را شامل می شود. به عنوان مثال در امور امنیتی برای پیدا کردن پایگاه های نظامی، تونل های مخفی تجهیزات نظامی و یا برای کشف معادن بزرگ زیر زمینی به کار برده می شود.

دستگاه فلزیاب صنعتی
دستگاه فلزیاب صنعتی

مشخصات فنی دستگاه فلزیاب صنعتی

دستگاه فلزیاب صنعتی در انواع برندهای مختلف با طرح ها و مشخصات متفاوت تولید شده است. اگر در هنگام خرید دستگاه فلزیاب صنعتی دچار شک و تردید هستید و نمی دانید بهترین نوع دستگاه فلزیاب صنعتی دارای چه ویژگی هایی می باشد این مطلب را دنبال کنید، ما در این مطلب به مهم ترین ویژگی های دستگاه فلزیاب صنعتی پیشرفته و مرغوب می پردازیم.

کار با دستگاه فلزیاب صنعتی مرغوب و پیشرفته واقعا ساده می باشد، حمل دستگاه آسان بوده و در هنگام کار با دستگاه هیچ گونه نیازی به سر هم بندی کردن قطعات وجود ندارد، زیرا دستگاه ساختاری یکپارچه دارد.

منوهای دستگاه از قبل تنظیم شده بوده و دارای وزنی سبک و بدنه ای مستحکم می باشد.

این دستگاه مجهز به چندین سنسور هوشمند بوده و با پیشرفته ترین تکنولوژی دیجیتالی طراحی و ساخته شده است.

این دستگاه قادر است تا عمق بیش از 18 متری نفوذ کند و با قدرت تفکیک بالا اجزای آهنی را از غیر آهنی تشخیص دهد.

این دستگاه برای تمامی زمین ها و شرایط جوی مناسب می باشد و در هنگام تغییر از محلی به محل دیگر اگر نیاز به تغییر تنظیمات باشد، به صورت خودکار تنظیمات را عوض می کند. به عنوان مثال اگر در یک زمین شور در حال جست و جو می باشید و س از اینکه جست و جوی شما به اتمام رسید، در یک محلی با خاک عادی قرار گرفتید نیازی به تنظیم مجدد دستگاه وجود ندارد.

برخی از دستگاه های فلزیاب صنعتی اگر  با املاح معدنی و یونی درون زمین برخورد نمایند، سیگنال های غلط دریافت کرده و در نتیجه تشخیص نادرست می دهند، در حالی که سنسورهای این دستگاه آن قدر حساس می باشد که یون های موجود در زمین هیچ گونه تاثیر منفی در قدرت تشخیص این دستگاه نخواهد گذاشت.

قیمت دستگاه فلزیاب صنعتی

قیمت دستگاه فلزیاب صنعتی با توجه به برند دستگاه، قدرت تشخیص، عمق نفوذ، کشور سازنده، سنسورهای نصب شده بر روی آن، اکسسوری های دستگاه متفاوت می باشد. در هنگام خرید به اعتبار سایت و فروشگاه دقت لازم را داشته باشید، فروشگاه های معتبر بدون گارانتی نامه دستگاه را به فروش نمی رسانند.

برای مشاوره و اطلاعات بیشتر با شرکت ایران فلزیاب تماس حاصل فرمایید.

09124555154

09124551985

دستگاه‌های فلزیاب

Call Now Button09124555154