چگونه طلا را با یک فلزیاب شناسایی کنیم؟

برای پیدا کردن طلا با فلزیاب میتوانیم بگوییم که اگر 1 درصد آن مهارت شما در کشف طلا باشد، 99 درصد آن شانس است. شما برای پیدا کردن طلا باید تمام منطقه ی مورد نظر خودتان را پیمایش کنید تا طلا پیدا شود. حتی ممکن است در زیر پای خود شما دفن شده باشد.

در گذشته پیدا کردن طلا به معنای این بود که به رودخانه بروید و با استفاده از فیلترها قطعات طلا را فیلتر کنید و پیدا کنید. هنوز هم برخی افراد این کار را میکنند. با وجود فناوری های جدید و با بهترین فلزیاب ها، پیدا کردن طلای پنهان آسانتر شده است. فقط فلزیاب های خود را بیرون بیاورید و گنج واقعی را پیدا کنید.

اگر آماده هستید که شروع کنید، دانستن اینکه چگونه طلا را با فلزیاب پیدا کنید، مهارتی است که شما میتوانید آن را توسعه دهید. در این مقاله نگاهی بر سیم پیچ فلزیاب یا طلایاب ها خواهیم داشت:

 

انتخاب نوع سیم پیچ فلزیاب یا طلایاب مناسب برای نیاز های شما

فلزیاب های مخصوص طلا یا طلایاب ها با دو نوع استاندارد سیم پیچ عرضه میشوند که شامل متمرکز (concentric) و گسترده اسکن (wide-scan)، هستند و هر کدام این ها مزایای خود را دارند.

یک سیم پیچ فلزیاب از نوع متمرکز این امکان را به شما می‌دهد که نفوذ عمیق تری به خاک یا شن یا ماسه داشته باشید و عمق بیشتری را اسکن کنید. با این سیم پیچ شما میتوانید طلایی را پیدا کنید که در عمق 3 فوتی دفن شده است. اما سیگنال سیم پیچ فلزیاب های گسترده اسکن به عمق نفوذ نمیکنند اما آنها به شما تشخیص دقیق تری میدهند و سطح بزرگتری از زمین را پوشش میدهند. اگر شما در منطقه ی جنگلی زندگی می کنید معمولا سیم پیچ های متمرکز بهتر هستند زیرا در این مکان ها ممکن است طلا در عمق بیشتری وجود داشته باشد اما در این مورد یک استثنا نیز وجود دارد و آن این است که اگر شما در نزدیکی یک منطقه ی کوهستانی جنگلی زندگی می کنید فرسایش زمین باعث شده تا طلا را بیشتر به سطح نزدیک کند.

سیم پیچ های گسترده اسکن برای مناطق ساحلی و جستجوهای عمومی مناسب تر هستند.

شکل 1_ سیم پیچ گسترده اسکن فلزیاب و طلایاب
شکل 1_ سیم پیچ گسترده اسکن فلزیاب و طلایاب
شکل 2_ سیم پیچ متمرکز فلزیاب و طلایاب
شکل 2_ سیم پیچ متمرکز فلزیاب و طلایاب

نگاهی اجمالی بر سیم پیچ فلزیاب های VLF و PI:

فلزیاب های VLF فناوری دارند که باعث میشود هسته ی فلزیاب با تعادل القایی کار کند یعنی انرژی که برای پیدا کردن فلز مورد نیاز است توسط بالا و پایین رفتن از سیم پیچ فلزیاب عمل میکند و این فرایند سطح حساسیت بالایی را به فلزیاب میدهد اما در فلزیاب های PI انرژی به صورت ضربه گونه و سریع و پشت سرهم به هسته ارسال میشود به جای اینکه یک جریان ثابت از انرژی به آن ارسال شود. با این حال برای جستجوهای عمومی تر بهتر است از یک فلزیاب از نوع VLF خریداری کنید و اگر شما به فکر سرمایه گذاری بیشتر برای پیدا کردن طلاهای بیشتری هستید، فلزیاب های PI ارزش سرمایه گذاری را برای شما دارند.

در حال حاضر میتوانید برای پیدا کردن طلا آماده شوید

هنگامی که شما تصمیم گرفتید بهترین فلزیاب، طلایاب یا گنج یاب را انتخاب کنید تا به شما در پیدا کردن طلا یا گنج کمک کند، آخرین کاری که باید انجام دهید زیاد سخت نیست، بیرون بروید و شروع به پیمایش زمین کنید. بهترین فلزیاب ها یا طلایاب ها برای پیدا کردن طلا و سکه ها مهارتی برای پیدا کردن گنجینه ای ارزشمند را به شما می‌دهند.

 

خلاصه:

طلایاب ها با دو نوع استاندارد سیم پیچ عرضه میشوند که شامل متمرکز (concentric) و گسترده اسکن (wide-scan)، هستند.سیم پیچ فلزیاب از نوع متمرکز این امکان را به شما میدهد که نفوذ عمیق تری به خاک یا شن یا ماسه داشته باشیدسیگنال سیم پیچ فلزیاب های گسترده اسکن به عمق نفوذ نمیکنند اما آنها به شما تشخیص دقیق تری میدهند و سطح بزرگتری از زمین را پوشش میدهند

برای مشاوره و اطلاعات بیشتر با شرکت ایران فلزیاب تماس حاصل فرمایید.

09124555154

09124551985

دستگاه‌های فلزیاب

Call Now Button09124555154