ویژگی های دستگاه های طلایاب و گنج یاب حرفه ای

دستگاه های طلایاب و گنج یاب

برای کشف معادن طلا و حفاری آن ها، برای باستان شناسی و کشف گنج از دستگاه های طلایاب و گنج یاب حرفه ای استفاده می کنند. اگر سرگروه گروه های باستان شناسی هستید، اگر معدن دار هستید و به دنبال کشف معادن طلا هستید، اگر از افراد علاقمند به پیدا کردن گنج بوده و به صورت تفریحی این کار را انجام می دهید، می توانید از دستگاه های طلا یاب و گنج یاب حرفه ای استفاده نمایید.

دستگاه گنج یاب و طلا یاب در انواع چند سنسوره و سه بعدی موجود بوده و مجهز به سیستم تصویر برداری می باشند. با توجه به مدل این دستگاه ها و قدرت آن ها هدفی را که در نظر می گیرند، می تواند ابعاد متفاوتی داشته باشد. دستگاه هر چقدر دقیق تر باشد، ابعاد کوچک تری را می تواند هدف قرار دهد.

این دستگاه ها با واسطه ی سیستم تصویربرداری که دارند، آنچه که در اعماق خاک، تونل، غار، کوه و تپه و غیره وجود دارد را به نمایش می گذارد. با توجه به مدل دستگاه عمقی که دستگاه نشان می دهد، متفاوت می باشد. مثلا برخی از دستگاه های طلایاب و گنج یاب تا عمق بیش از 40 متر را نیز اسکن کرده و به شما نشان می دهد.

تصویری که این دستگاه ها به کاربر نشان می دهد، کاملا واضح بوده و به طور دقیق می توان به محتویات درون زمین پی برد.

مزیت های دستگاه های طلا یاب و گنج یاب حرفه ای

دستگاه طلایاب و گنج یاب در انواع مختلف تولید و عرضه شده اند، اما بهترین انواع آن ها دستگاه هایی می باشد که کار با آن ها ساده و راحت باشد، وزنی سبک داشته و از تکنولوژی های روز دنیا در آن استفاده شده باشد.

اسکن های گرفته شده از تونل و حفره ها با سرعت و دقت تمام انجام شده و قابل تفکیک می باشد. دستگاه های طلا یاب و گنج یاب حرفه ای باطری مخصوص خود را داشته و شارژر باطری نیز از لوازم جانبی می باشد که در هنگام خرید همراه با دستگاه تحویل داده می شود.

کیف حمل دستگاه، یو اس بی دستگاه از دیگر اکسسوری های این دستگاه می باشد.

خرید دستگاه های طلایاب و گنج یاب حرفه ای

اعتبار برند، اعتبار شرکت توزیع کننده، گارانتی نامه، ضمانت اصل بودن کالا از مواردی است که در هنگام خرید باید به آن توجه نمایید.

برخی از دستگاه های طلایاب و گنج یاب باید به لپ تاپ متصل شوند، از همین رو همراه با دستگاه یک مینی لب تاپ نیز عرضه می شود، که در صورت تمایل خریدار می تواند آن را نیز خریداری نماید.

همراه با این دستگاه ها دفترچه راهنما نیز به خریدار تحویل داده می شود، برای آشنایی بیشتر با عملکرد دستگاه حتما دفترچه راهنما را مطالعه نمایید.

دستگاه های معتبر و باکیفیت در برابر رطوبت و آب مقاوم بوده و در شرایط جوی نامناسب نیز قابل استفاده می باشند. سیستم کارکرد این دستگاه ها با توجه به مدل متفاوت بوده، مثلا برخی از آن ها با سیستم جی پی آر فعالیت می کنند.

برای مشاوره و اطلاعات بیشتر با شرکت ایران فلزیاب تماس حاصل فرمایید.

09124555154

09124551985

 

دستگاه‌های فلزیاب

Call Now Button09124555154