نگاهی به روش های مراقبت از فلزیاب

پیدا کردن فلز یا قطعات طلا و یا به دنبال گنج بودن توسط فلزیاب یا طلایاب و گنج یاب سرگرمی بسیار عالی است. برای پیدا کردن این گنجینه ها باید از فلزیاب خود و لوازم جانبی آن به خوبی استفاده کرده و از آن مراقبت کنید مراقبت از فلزیاب تان به شما برای داشتن گنجینه های متعدد کمک خواهد کرد.

  1. 1. دستورالعمل زیر را میتوانید دنبال کنید و این راهنما را نزد خودتان نگه دارید. کتابچه های راهنما برای مراقبت از فلزیاب، از طریق اینترنت به سهولت قابل مشاهده هستند. همچنین به توصیه دیگران برای مراقبت هرچه بهتر از فلزیاب خودتان، احترام بگذارید زیرا آنها مشاوره های بسیار خوبی برای شما خواهند بود.
  2. 2. برای خرید فلزیاب، از گارانتی های گسترده و مادام العمر آن مطمئن شوید. برای مثال بدانید که ضمانت شما چه مشکلاتی را پوشش می دهند زیرا اکثر ضمانتنامه ها اتفاقات تصادفی را پوشش نمی دهند.
  3. 3. در صورتی که از فلزیاب استفاده نمی کنید، برای مراقبت از فلزیاب تان، آن را در جعبه خودش یا یک کیسه ضخیم نگهداری کنید. شما می توانید پارچه ای را خریداری کنید و یک کیسه ضخیم بدوزید یا جعبه بادوام برای فلزیاب خودتان سفارش دهید. همچنین می توانید توسط مقوای ضخیم برای آن جعبه ای تدارک ببینید که نیاز به مقوا، چسب، روش های برش جعبه و اندازه های فلزیاب خودتان دارید.

اگر در هنگام استفاده  نکردن از فلزیاب، آن را از هم جدا می کنید همیشه سر آن را از قسمت غیرفلزی آن جدا کنید. ولی اگر فلزیاب خودتان را همیشه به صورت جدا نشده نگهداری می کنید احتمال آسیب دیدن آن بیشتر است زیرا فلزیاب را از مواد سبک ساخته اند تا وزن آن کمتر شود سعی کنید فلزیاب خودتان را در خانه در قفسه نگهداری کنید.

  1. 4. محافظت کردن از مانیتور، سوئیچ های روشن کننده ، باتری و دستگیره ها با ایجاد یک روپوش یا روکش از مقوا امکان پذیر است.

می توانید برای مراقبت از فلزیاب، روکش آن را  خودتان بسازید و در هنگام استفاده به راحتی بتوانید آن را  از فلزیاب جدا کنید. روکش یک وسیله کارآمد است و اگر بتوانید آن را از پارچه های ضخیم و یا فوم های پلاستیکی بسازید می‌تواند از فلزیاب شما بهتر محافظت کند.

  1. به طور منظم از سیم های سیم پیچ و هدست خودتان در نقاط اتصال به فلزیاب اطمینان حاصل کنید و از سیم های مسی در انتهای اتصال ها محافظت کنید. هنگام استفاده از فلزیاب خود به طور مرتب بررسی کنید که سیم ها اگر قابل جدا شدن هستند به طور ایمن و مطمئن متصل شده باشند. اجازه ندهید گرد و غبار، خاک، شن و ماسه و آب به ویژه آب شور به مناطقی که قابل دسترس نیستند برسد زیرا تمیز کردن آن بسیار سخت خواهد بود. اتصالات سیم ها را چک کنید تا آنها زیاد تحت فشار نباشند زیرا این سیم ها خیلی قوی نیستند و احتمال دارد آسیب ببینند.
  2. فلزیاب خود را از عوامل آب و هوایی محافظت کنید، مگر اینکه یک فلزیاب ضد آب داشته باشید. یک روکش پلاستیکی شفاف بخرید یا یک کیسه پلاستیکی واضح برای مراقبت از فلزیاب تان در برابر آب، شن وگرد و غبار، داشته باشید تا در صورت لزوم بتوانید از آن استفاده کنید و همچنین از فلزیاب در مقابل شن و ماسه و خاک محافظت کند.
شکل 1_ نگاهی به روش های مراقبت از فلزیاب
شکل 1_ نگاهی به روش های مراقبت از فلزیاب

برای مشاوره و اطلاعات بیشتر با شرکت ایران فلزیاب تماس حاصل فرمایید.

09124555154

09124551985

دستگاه‌های فلزیاب

Call Now Button09124555154