معرفی شرکت کی تی اس الکترونیک آلمان

شرکت kts آلمان با داشتن سابقه ی دو دهه فعالیت در زمنیه ساخت فلزیاب و گنجیاب به تولید محصولات می پردازد و محصولات مونتاژ شده از این شرکت همیشه مورد استقبال افراد زیاد و اپراتور های حرفه ای قرار گرفته است و با استفاده از این تولیدات افراد زیادی به اهداف مورد نظر خود رسیده اند که کشف این اهداف با استفاده از دستگاههای فلزیاب دیگر ممکن نبود . این شرکت در زمینه های امنیتی , صنعتی , تحقیقاتی , تفریحی و … به ساخت فلزیاب اقدام کرده است . با توجه به این مدت فعالیت کم این شرکت امروزه موفق به ساخت فلزیاب ها و آشکار ساز هایی بی نظیر شده است که نظیر آنها در بازار کم است و دارای تکنولوژی پیشرفته و جدیدی هستند . شرکت کی تی اس علاوه بر تولید فلزیاب های پالسی دارای طلایاب های تصویری و سه بعدی دقیق و فوق العاده ای نیز است که بسیار مورد استفاده اپراتور ها هستند بخصوص در کشور ایران , بدلیل سازگاری کامل با خاکهای ایران کاملا مناسب برای کاوش در این کشور هستند.

از فلزیاب های پالسی و سه بعدی شرکت kts میتوان برای یافتن و کشف انواع فلزات گرانبها , دفینه ها , گنجینه ها و همچنین کشف تونل ها و غارها نیز استفاده کرد . این آشکار ساز ها به گونه ای طراحی شده اند که میتوان آنها را در هر مکان و محیطی بکار برد و با استفاده از آنها به کشف اهداف دست نیافتنی پرداخت . تولیدات شرکت کی تی اس آلمان توسط مهندسان در نقاط و شرایط مختلفی تست و امتحان شده اند و کارایی دقیق خود را در هر محیطی نشان داده اند و این متخصصین و مهندسین همواره در جهت ارتقای کیفیت و تکنولوژی این محصولات تلاش میکنند تا محصولات با کیفیت تری ارائه دهند و رضایت مشتریان خود را جلب کنند . تولیدات شرکت کی تی اس الکترونیک امروزه به کشور های زیادی صادر میشند تا همه ی طرفداران این شرکت موفق به استفاده از این دستگاهها شوند .

از محصولات این شرکت میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

about KTS company

KTS-Electronic company, which now has been in existence for more than 2 decades, ranks among the market leaders in the development and production of ground penetrating analyzer technology GPA, professional gold detectors and metal detectors after the pulse induction technology.

دستگاه‌های فلزیاب

Call Now Button09124555154