بهترین دستگاه طلایاب تصویری

بهترین دستگاه طلایاب تصویری به همراه مشخصات آن در این مقاله برای شما معرفی شده است. شما می توانید در این سایت همچنین بدون واسطه و به صورت کاملا مستقیم برای خرید انواع دستگاه های با کیفیت و قدرتمند طلایاب و فلزیاب اقدام کنید.

بهترین دستگاه طلایاب تصویری برای شما به صورت کامل در این مقاله معرفی می شود. در صورتی که شما هم آشنایی هرچند محدودی با فلزیاب و طلایاب داشته باشید، می دانید که ملاک های خاصی برای مقایسه و برتری انواع این دستگاه ها وجود دارد. مواردی از جمله عمق پوشش، نوع اسکن، کیفیت تصویر و … در این برتری بسیار تاثیرگذارند.

در این مقاله قصد داریم تا مهم ترین موارد را در تعیین برتری دستگاه طلایاب تصویری برای شما بیان کنیم. شما باید بدانید که به صورت کلی نباید قیمت را ملاک برتری در این دستگاه قرار دهید. دلیل این امر به وضوح در مطلب برای شما توضیح داده خواهد شد.

در صورتی که تا پایان این مقاله با ما همراه باشید، مشخصات مهم چند نوع از دستگاه های برتر طلایاب به شما معرفی می شود و روش خرید مستقیم و بدون واسطه انواع این دستگاه ها نیز به شما معرفی می شود. با ما تا پایان مطلب همراه باشید.

دستگاه فلزیاب طلایاب گنج یاب تصویری Scan Explorer 12000 Pro

دستگاه فلزیاب طلایاب گنج یاب تصویری Scan Explorer 12000 Pro

انواع دستگاه های طلایاب تصویری

ملاک های کیفی در تعیین قیمت و همچنین برتری دستگاه های طلایاب مانند دستگاه های فلزیاب بسیار تاثیرگذارند. به صورت کلی بهترین طلایاب تصویری به دستگاهی گفته می شود که قدرن کنکاش و جستجوی بالاتری داشته باشد و همچنین با قدرت تمامی اجسام غیر طلا را در زیر زمین شناسایی و تفکیک کند. در این صورت دستگاه مورد نظر، یک دستگاه طلایاب تصویری برتر و با کیفیت خواهد بود.

قیمت انواع طلایاب های با کیفیت با توجه به تغییرات نرخ ارز به صورت گسترده ای افزایش یافته است. یعنی دستگاهی که تا سال قبل با 10 میلیون تومان قابل خرید بود، امروزه در صورت وجود دارای قیمتی در محدوده 50 میلیون تومان خواهد بود.

با این وجود شما باید بدانید که قیمت به هیچ وجه ملاک مناسبی برای تشخیص کیفیت دستگاه ها نیست. زیرا بدون توجه به کلاهبرداری ها و سودجویی ها، انواع وارداتی دستگاه فلزیاب به دلیل اختلاف قیمت ارز دارای هزینه خرید بالایی هستند در صورتی که ممکن است دستگاه های داخلی و مونتاژ شده ایرانی حتی کیفیتی به مراتب بالاتر داشته باشند اما با قیمت مناسب تری به فروش برسند.

مشخصات بهترین دستگاه طلایاب تصویری

در این قسمت از مطلب همانطور که گفته بودیم، قصد داریم تا مهم ترین نکات و موارد را در خصوص دستگاه های با کیفیت طلایاب برای شما بیان کنیم. با ما همراه باشید.

  • دستگاه طلایاب تصویری با کیفیت معمولا دارای درصد حذف ذرات بالای 85 است.
  • انواع برتر این دستگاه تا عمق نفوذهای بالای 5 متر می توانند جستجو را صورت دهند.
  • شعاع جستجوی این دستگاه ها در برخی از دستگاه های پیشرفته و قدرتمند تا 700 متر نیز می رسد.
  • نوع اسکن در بعضی از انواع حرفه ای دستگاه طلایاب تصویری، چهاروجهی و کاملا رنگی است.
  • این دستگاه ها به دلیل قدرت جستجو و همچنین تفکیک فوق العاده ای که تنها برای طلا دارند، در سطح A دسته بندی های این حوزه قرار می گیرند.

شما می توانید برای خرید بهترین دستگاه طلایاب تصویری با کیفیت بسیار بالا، به صورت مستقیم و بدون دخالت هیچ گونه واسطه ای با مجموعه ما به عنوان تامین کننده این محصول تماس بگیرید.

برای مشاوره و اطلاعات بیشتر با شرکت ایران فلزیاب تماس حاصل فرمایید.

09124555154

09124551985

لیست دستگاه‌های فلزیاب

فهرست
Call Now Button09124555154